19 Mayıs Mahallesi Beko Servisi Keçiören

Yıllardır süren sektör tecrübemiz  ve teknik personelimiz sayesinde müşterilerimizin bizden ne beklediğinin farkındayız. En iyi teknik servis hizmetini 7/24 servis anlayışıyla sunan firmamız müşterilerimizin bütçesine uyan uygun fiyatlarla işlerini yerine getirmektedir. Buzdolabı, dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ocak gibi pek çok ürünün servis hizmetini sağlayan firmamız ürünlerinize garanti kapsamında bir yıl ücretsiz  tamir fırsatı sunmaktadır ve her orijinal parça değişimi için yine bir yıl garanti vermektedir. Merkezi servis hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızdan arayıp arıza sebebini bildirmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürecede eğitimli uzman personeliyle servis hizmeti sunacak olan firmamız uygun fiyat politikası anlayışıyla müşterilerimizin beyaz eşya tamir, bakım ve onarım işlerini yerine getirecektir. Her beyaz eşyanıza uygun teknik personel imkanı sunan firmamız Beko beyaz eşya servisi hizmetini uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla yerine getirmektedir.

BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Firmamız Beko markasının üretmiş olduğu buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın  gibi pek çok ürünün beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır firmamız kaliteli bir hizmet anlayışıyla tamir, bakım, onarım gibi birçok işi yerine getirmektedir.

Beko beyaz eşya servisi olan firmamız Beko ürünlerinin tamir, onarım ve bakım hizmetini profesyonel teknik personeliyle ve tam donanımlı mobil araçlarıyla yerine getirmektedir. 7/24 hizmet anlayışıyla çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Siz de deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir ekibe beyaz eşyalarınızı teslim etmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

BEKO BEYAZ EŞYA TAMİRİ VE BAKIMI

Firmamız Arçelik bünyesinde üretilen beyaz  eşyalarınızın tamirini ve bakımını evlerinizde gerçekleştirmektedir.  Teknik olarak farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece atölyelere tamir için beyaz eşyalar taşınmamaktadır. Firmamız tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirinde orjinal parça kullanımına dikkat etmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışıyla uzun yıllardır çalışan firmamız Beko beyaz eşya servisi hizmetini yıllardır özveriyle yerine getirmektedir.

Çamaşır makinemin tamburu sürtme sesi çıkarıyor. Ne yapabilirim?

Eğer çamaşır makinenizin tamburu sürtme sesi çıkarıyorsa çeşitli olası sebepleri vardır ki ne yazık ki bunları kendi başınıza çözemezsiniz. bir Beko servisi Teknik Elaman çağırmanızı çağrı merkezi servisimizi kullanmanızı öneririz. Teknisyenimiz yardımcı olabilecek ve hızlı bir şekilde çözüm bulabilecektir.

Beko Servisi
Çamaşır makinesi tamburu neden dönmez ?

Çamaşır makinesi tamburuna herhangi yabancı bir parça sıkışması veya rulman dağıtması cihazın tamburunun dönmemesine sebep olur bunun için çağrı merkezlerimizden ve teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.