ANKARA BAĞLUM KARAKAYA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

Ankara bağlum karakaya mahallesi arçelik servisi SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET SUNABİLMEK AMACIYLA 7/24 ÇAĞRI MERKEZİMİZLE TÜM SORUN VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ.ORJİNAL YEDEK PARÇA VE 1 YIL GARANTİ İMKANIYLA SİZLERE PROFESYONEL HİZMET SAĞLAMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

Arçelik beyaz eşya servisi olan firmamız Arçelik ürünlerinin tamir, onarım ve bakım hizmetini profesyonel teknik personeliyle ve tam donanımlı mobil araçlarıyla yerine getirmektedir. 7/24 hizmet anlayışıyla çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Siz de deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir ekibe beyaz eşyalarınızı teslim etmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Firmamız Arçelik bünyesinde üretilen beyaz  eşyalarınızın tamirini ve bakımını evlerinizde gerçekleştirmektedir.  Teknik olarak farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece atölyelere tamir için beyaz eşyalar taşınmamaktadır. Firmamız tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirinde orjinal parça kullanımına dikkat etmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışıyla uzun yıllardır çalışan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini yıllardır özveriyle yerine getirmektedir.

Yıllardır süren sektör tecrübemiz  ve teknik personelimiz sayesinde müşterilerimizin bizden ne beklediğinin farkındayız. En iyi teknik servis hizmetini 7/24 servis anlayışıyla sunan firmamız müşterilerimizin bütçesine uyan uygun fiyatlarla işlerini yerine getirmektedir. Buzdolabı, dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ocak gibi pek çok ürünün servis hizmetini sağlayan firmamız ürünlerinize garanti kapsamında bir yıl ücretsiz  tamir fırsatı sunmaktadır ve her orijinal parça değişimi için yine bir yıl garanti vermektedir. Merkezi servis hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızdan arayıp arıza sebebini bildirmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürecede eğitimli uzman personeliyle servis hizmeti sunacak olan firmamız uygun fiyat politikası anlayışıyla müşterilerimizin beyaz eşya tamir, bakım ve onarım işlerini yerine getirecektir. Her beyaz eşyanıza uygun teknik personel imkanı sunan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla yerine getirmektedir.

BAĞLUM MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ KEÇİÖREN

BAĞLUM MAHALLESİ BEKO SERVİSİ KEÇİÖREN

BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ KEÇİÖREN

BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ BEKO SERVİSİ KEÇİÖREN

BAĞLUM KARAKAYA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

BAĞLUM KARAKAYA MAHALLESİ BEKO SERVİSİ

BAĞLUM KAFKAS MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

BAĞLUM KAFKAS MAHALLESİ BEKO SERVİSİ

BAĞLUM HİSAR MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

BAĞLUM HİSAR MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

Bağlum Karakaya mahallesi Arçelik Servisi
Arçelik 9103 YP
Çamaşır makinem su boşaltmıyor neden?
9103 YP Çamaşır Makinesi

ÇAMAŞIR MAKİNEM SU BOŞALTMIYOR NEDEN?

1-SUYU SİSTEMDEN TAHLİYE ETMEKLE BAŞLAYIN VE POMPAYI KONTROL EDİN

Buna benzer bir hata olması halinde kullanıcıların yapması gereken ilk şey temiz su musluğunu, makineye daha fazla su girmemesi için kapatmaktır. Sonraki adım ise çamaşır makinesini önce açma kapama düğmesiyle kapatmak ardından fişini çekmektir.

Sorunun ne olduğunu bulmak ve pompayı kontrol etmek için öncelikle tanktaki suyun tahliye edilmesi gerekir.

1. Cihazı kapatın.

2. Prizini çekin.

3. Servis kapağını açıp çıkarın.

4. Atık su hortumu yardımıyla ve pompa kapağını yavaşça çıkararak tüm suyu tahliye edin.

5. Pompa çarkının serbestçe dönebilmesi için bölmenin içini, vidaları ve pompa yuvasını temizleyin.

6. Pompa kapağını yerine takın ve vidaları güzelce sıkın.

7. Pompada sızıntı olup olmadığını ve pompanın yeterince güçlü olup olmadığını öğrenmek için deterjan çekmesine bir litre su dökün.

8. Sızıntı olup olmadığını kontrol edin.

9. Pompa yerine sıkıca oturtulmuşsa pompalama programına başlayabilirsiniz.

2-ATIK SU HORTUMUNUN TIKANIP TIKANMADIĞINI VEYA HORTUMDA YABANCI MADDE OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİN.

1. Cihazı kapatın.

2. Prizini çekin.

3. Atık su hortumunun doğru bağlanıp bağlanmadığını ve hortumda bükülme olmadığını kontrol edin.

4. Su sızıntısını engellemek için sifona bağlı hortum kelepçesini gevşetmeden önce alt tarafa bir kova yerleştirin.

5. Tahliye hortumunu dikkatlice kaldırın ve kalan suyu hortum yardımıyla kovaya boşaltın.

6. Tahliye hortumunu ve hortumu sifona bağlayan parçayı temizleyin.

7. Tahliye hortumunu kovaya tutun.

8. “Tahliye” programını seçin.

9. Tahliye hortumunu sifona bağlayın.

10. Gider hortumunun su sızdırıp sızdırmadığını kontrol edin.

BU TALİMATLARDAN BİRİNİ VEYA BİRKAÇINI UYGULADIKTAN SONRA ÇAMAŞIR MAKİNENİZ YENİDEN DOĞRU ŞEKİLDE POMPALAMAYA VE SU TAHLİYESİ YAPMAYA BAŞLAMALIDIR. ÇAMAŞIR MAKİNENİZİN SUYU DIŞARIYA POMPALAMIYORSA TEKNİSYENLERİMİZDEN RANDEVU ALARAK SORUNU ÇÖZEBİLİRSİNİZ.

ÇAMAŞIR MAKİNEM KAZAN DÖNMÜYOR NEDEN?

Eğer çamaşır makinenizin tamburu sıkışmış ve daha fazla dönmüyorsa bir uzman bilgisine güvenmelisiniz. bir müşteri hizmetleri teknisyeni çağırmanızı veya online bir randevu almanızı öneririz.

ÇAMAŞIR MAKİNEM BAŞLATMIYOR NEDEN?

Bu sorunun bir çok nedeni olabileceği için Çagrı Merkezlerimizle iletişime geçerek Teknisyenlerimizden yardım alabilirisniz.

ÇAMAŞIR MAKİNEM SİGORTA ATTIRIYOR NEDEN ?

Bu sorunun bir çok nedeni olabileceği için Çağrı Merkezlerimizle iletişime geçerek Teknisyenlerimiz den yardım alabilirsiniz.