Keçiören Ayvalı Mahallesi Arçelik Servisi

Keçiören Ayvalı Arçelik Servisi uzman teknik servis elemanları ile çalışan Ayvalı Arcelik çağrı merkezi 0312 359 90 97 numarasıdan arayarak haftanın her günü her saat sizin için çalışıyor ve hizmetini Ankara’ nın Keçiören Ayvalı Mahallesi Arçelik Servisi hizmeti her yerine eksiksiz olarak götürüyor. Arçelik markasına değer veren ve bu değeri çalışma temposu ile ortaya koyan bir firmayız.

Arçelik Yetkili Servis değil özel beyaz eşya tamir servisi olarak garantisi dolmuş olan beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini aynı gün yerinde hizmet avantajlarımız ile beraber sizlere destek ve yardım vererek tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayvalı Arçelik Beyaz Eşya Servisini haftanın 7 günü boyunca  Çağrı merkezlerimizden 0312 359 90 97 telefon numarasından arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Keçiören Ayvalı mahallesi Arçelik Servisi

Firmamız Arçelik bünyesinde üretilen beyaz  eşyalarınızın tamirini ve bakımını evlerinizde gerçekleştirmektedir.  Teknik olarak farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece atölyelere tamir için beyaz eşyalar taşınmamaktadır. Firmamız tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirinde orjinal parça kullanımına dikkat etmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışıyla uzun yıllardır çalışan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini yıllardır özveriyle yerine getirmektedir.

Ayvalı arçelik beyaz eşya servisi olarak Çankaya ve civar semtlerine beyaz eşya arıza servis hizmeti vermekteyiz. Keçiören Ayvalı mahallesi arçelik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir.

Yıllardır süren sektör tecrübemiz  ve teknik personelimiz sayesinde müşterilerimizin bizden ne beklediğinin farkındayız. En iyi teknik servis hizmetini 7/24 servis anlayışıyla sunan firmamız müşterilerimizin bütçesine uyan uygun fiyatlarla işlerini yerine getirmektedir. Buzdolabı, dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ocak gibi pek çok ürünün servis hizmetini sağlayan firmamız ürünlerinize garanti kapsamında bir yıl ücretsiz  tamir fırsatı sunmaktadır ve her orijinal parça değişimi için yine bir yıl garanti vermektedir. Merkezi servis hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızdan arayıp arıza sebebini bildirmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürecede eğitimli uzman personeliyle servis hizmeti sunacak olan firmamız uygun fiyat politikası anlayışıyla müşterilerimizin beyaz eşya tamir, bakım ve onarım işlerini yerine getirecektir. Her beyaz eşyanıza uygun teknik personel imkanı sunan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla yerine getirmektedir.

keçiören ayvalı mahallesi arçelik servisi
Keçiören Ayvalı mahallesi Arçelik Servisi
keçiören ayvalı mahallesi arçelik servisi
Keçiören Ayvalı Mahallesi Arçelik Servisi
keçiören ayvalı mahallesi arçelik servisi
Keçiören Ayvalı Mahallesi Arçelik Servisi

Bulaşık makinesi pis suyu tahliye etmiyor?

Bulaşık makineniz pis suyu tahliye etmiyor mu? Bulaşık makinenizin pis suyu tahliye etmediği durumlarda onarım hizmetini aramadan önce takip etmeniz gereken üç basit adım var.

1. Filtre birimini temizleyerek başlayın ve pompayı kontrol edin

Bulaşık makineniz, filtre veya pompa tıkandığı için pis suyu tahliye edemiyor olabilir. Cam parçacıkları, yiyecek veya kir gibi yabancı nesneler bulaşık makinesi filtresini ve/veya pompasını tıkayabilir ve bulaşık makinesi suyu tahliye edemez.

1-Bulaşık makinesinin sepetini kaldırın.

2-Bulaşık makinesinin zeminindeki filtre biriminin kilidini açın ve dikkatlice dışarı çekin.

3-Silindir şeklindeki filtrenin vidalarını çıkarmakla başlayarak filtreyi dikkatlice parçalarına ayırın.

4-Musluk suyuyla her iki filtreyi de temizleyin. Filtrenin içini temizlemek için küçük bir fırçayı yavaşça kullanabilir ve küçük kalıntıları da çıkarabilirsiniz. Herhangi bir aşındırıcı madde kullanmayın. Filtreye zarar verebilirsiniz

5-Filtrenin parçalarını birleştirdikten sonra bulaşık makinesine geri takın.

6-Her iki ok da üste gelecek şekilde hizalanana kadar filtreyi döndürerek kilitleyin.

Adım 2: Şimdi de pompayı kontrol edin

Alt sepeti çıkarın ve filtre ünitesini yukarıya kaldırın.Yumuşak bir sünger yardımıyla suyu çekin ve suyu yavaş yavaş cihazın dışına çıkarın.Suyu temizledikten sonra, parmaklarınızı pompa alanına yerleştirirken koruyucu eldiven giymeniz çok önemlidir. Bir çay kaşığını kaldıraç olarak kullanarak pompa kapağını açın.Kapağı çıkıntısından kavradıktan sonra mukavemet gösterene kadar yukarı doğru çekin ve ardından öne doğru çekin.Pompada, tıkanmaya yol açabilecek bir nesnenin olup olmadığını kontrol edin.Pompa kapağını yerleştirin ve yerine oturduğundan emin olun. Oklar hizalanacak şekilde filtreyi yerine yerleştirin.Sepetleri de tekrar yerleştirdiğinizde bulaşık makineniz kullanıma hazır hale gelecek.

3. Gider hortumunun temiz olup olmadığını kontrol edin

Bulaşık makinenizin pis suyu tahliye etmeme nedeni gider hortumunun bükülmüş veya katlanmış olması da olabilir. Bükülmeler ve ezilmeler, su akışını engelleyeceği için yiyecek ve diğer kalıntılar tahliye edilemez.

Makinenin fişini çekin. Su gider hortumunda bükülme ve katlanma olup olmadığını kontrol edin. Varsa bu kısımları düzleştirin. Hortumda sıcak su kalmış olabileceğinden bu işlemi dikkatlice gerçekleştirin. Hortumun bir ucunu, hortumun içindeki suyu boşaltmak için bir kovaya koyun.

Suyu boşalttıktan sonra içeride kalıntı kalıp kalmadığını anlamak için elinizle hortumu kontrol edin. Bu işlem sırasında bükülme olup olmadığına da bakın. Su gider hortumunu bulaşık makinesinin “tahliye” programını kullanarak temizleyin. Suyun kovaya akmasını sağlayın. Böylece hortumda sızıntı olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hortumu bulaşık makinesinden tamamen çıkarabilir ve sıcak suyla da temizleyebilirsiniz. Hortum çok kirliyse yenisiyle de değiştirebilirsiniz.

Su gider hortumunu yeniden makineye bağlayın. Bulaşık makinenizin su tahliyesini gereğince yaptığından emin olmak için makineyi en kısa programda boş çalıştırın.

Adımları uygulamanıza rağmen sorununuz çözülmedi mi?

Verilen talimatları takip etmenize rağmen Arcelık bulaşık makinenizde sorun yaşamaya devam ediyorsanız cihazınızı Arcelık Teknik servis uzmanına kontrol ettirebilirsiniz.

0312 359 90 97 Çağrı Merkezi